artykuły dla niemowląt
(39kB)


kontakt :
Apteki i sklepy medyczne
P.P.H.U. CITO Sp. z.o.o.

ul. Kotowo 42
60-009 Poznań

tel. (61) 847 49 62
fax (61) 899 17 01
801 70 21 21


Klienci indywidualni i DPS'y
Sklep Medyczny CITO

ul. Zofii Nałkowskiej 41
60-573 Poznań

tel. (61) 666 29 42
fax (61) 899 17 01

Pieluszki Bella Baby Happy

Pieluszki Bella Baby Happy to nowoczesne, oddychające produkty higieniczne przeznaczone dla niemowląt i dzieci. Gamę pieluszek Bella Baby Happy tworzy osiem produktów: Before Newborn (0), Newborn (1), Mini (2), Midi (3), Maxi (4), Maxi Plus (4+), Junior (5) oraz Junior Extra (6). Każdy z ośmiu oferowanych rozmiarów charakteryzuje się indywidualnymi cechami, dostosowanymi do wielkości i etapu rozwoju dziecka. Wszystkie pieluszki Bella Baby Happy to przewiewne produkty, pozwalające skórze Malucha swobodnie oddychać. Przewiewność pieluszek oraz miękka i delikatna powłoczka zapewniają dziecku wysoki komfort noszenia oraz zmniejszają ryzyko występowania podrażnień skóry.

Pieluszki Bella Baby Happy są wyjątkowo chłonne, dzięki czemu utrzymują wilgoć z dala od wrażliwej skóry Malucha. Dodatkową ochronę przed przedostawaniem się zawartości pieluszki na zewnątrz zapewniają delikatne falbanki oraz warstwa dystrybucyjna rozprowadzająca wilgoć wzdłuż wkładu chłonnego.

Wszystkie pieluszki Bella Baby Happy posiadają wytrzymałe rzepy wielokrotnego zapinania. Aby lepiej dostosować pieluszkę do etapu rozwoju dziecka, w rozmiarach Midi, Maxi, Maxi Plus, Junior i Junior Extra wprowadzono szerokie i elastyczne ściągacze taliowe, umożliwiające idealne dopasowanie pieluszki do ciała dziecka oraz chroniące brzuszek przed uciskiem. Każda pieluszka posiada zabawne obrazki umieszczone na przedniej stronie, ułatwiające prawidłowe zapięcie rzepów, a także rozwijające wyobraźnię Malucha.

Pieluszki Bella Baby Happy oferują także coś wyjątkowego - we wszystkich opakowaniach oznaczonych znakiem "NEW STANDARD" umieszczono woreczki na zużyte pieluszki. Wystarczy włożyć pieluszkę do woreczka i po kłopocie.

(30kB)
Pieluszki w rozmiarze Before Newborn zostały stworzone z myślą o przedwcześnie urodzonych dzieciach oraz dzieciach o niskiej masie urodzeniowej. Kształtem dostosowane są specjalnie do budowy dziecka o wadze poniżej 2 kilogramów.

Pieluszki Before Newborn są produktami oddychającymi, zapewniającymi stały dostęp powietrza do delikatnej skóry maleństwa. Ich warstwa wewnętrzna to miękka włóknina Premium Dry, która dzięki swej budowie umożliwia wchłanianie moczu i wolnych stolców. Poprzez lekko kwaśny odczyn mogą one podrażnić skórę, dlatego niezmiernie ważne jest jak najszybsze przepuszczenie ich do wnętrza pieluszki.

Elastyczne falbanki znajdujące się po obu bokach pieluszki utrzymują zawartość na odpowiednim miejscu, podnosząc komfort użytkowania pieluszki. Prawidłowe, mocne zapięcie zapewniają rzepy wielokrotnego zapinania. Odpowiednie nałożenie pieluszki ułatwione jest przez symetryczny obrazek na froncie pieluszki.

Pieluszka w przedniej części posiada specjalne wycięcie na kikut pępowiny, które pozwala uniknąć podrażnień tego delikatnego miejsca.
(30kB)
Pieluszki w rozmiarze Newborn zostały stworzone z myślą o noworodku o wadze od 2 do 5 kilogramów.

Ich miękka wewnętrzna włóknina Premium Dry dzięki swej budowie umożliwia wchłanianie moczu i wolnych stolców, które poprzez lekko kwaśny odczyn mogą podrażnić skórę. Doskonale chroni ona skórę dziecka przed otarciem.

O delikatną skórę noworodka zadbano również poprzez zapewnienie pieluszce oddychalności. Elastyczne falbanki znajdujące się po obu bokach pieluszki utrzymują zawartość w odpowiednim miejscu, podnosząc komfort użytkowania pieluszki. Prawidłowe zapięcie ułatwiają rzepy wielokrotnego zapinania, a ich odpowiednie umiejscowienie na kolorowej taśmie frontowej jest ułatwione przez symetryczność zamieszczonego obrazka.

Pieluszka w przedniej części posiada specjalne wycięcie na gojący się pępuszek. Dzięki temu materiał pieluszki nie podrażnia tego bardzo delikatnego miejsca.
(30kB)
Pieluszki dla niemowląt o wadze od 3 do 6 kilogramów. Na tym etapie rozwoju dziecko nie jest jeszcze aktywne ruchowo. Dlatego w tym okresie do pełnego komfortu Maluszka konieczne jest zapewnienie poczucia suchości i dbałość o jego spokojny sen. Dla osiągnięcia tego efektu zadbaliśmy o odpowiednio wysoki poziom chłonności i oddychalność pieluszki.

Mocne rzepy w połączeniu z elastycznymi falbankami ułatwiają właściwe umieszczenie pieluszki na ciele dziecka oraz zatrzymują jej zawartość na miejscu. Symetryczna, kolorowa taśma frontowa ułatwia prawidłowe zapięcie pieluszki.

Zastosowana na pieluszce miękka wewnętrzna włóknina Premium Dry dzięki swej budowie umożliwia wchłanianie moczu i wolnych stolców, które poprzez lekko kwaśny odczyn mogą podrażniić skórę. Doskonale chroni ona skórę dziecka przed otarciem.
(30kB)
Wraz z rozwojem dziecka zmienia się jego pieluszka. Przeznaczony dla dzieci o wadze od 5 do 9 kilogramów rozmiar Midi pozwala Twojemu maluchowi swobodnie się rozwijać i poznawać świat.

Ruchliwość dziecka w tym okresie życia jest przyczyną, dla której pieluszkę opracowano tak, aby nie krępowała codziennej aktywności malucha i nie powodowała przykrych dolegliwości, związanych z otarciami naskórka. Specjalnie zaprojektowane elastyczne ściągacze taliowe oraz kolorowe falbanki, umieszczone wzdłuż pieluszki sprawiają, że pieluszki Bella Baby Happy Midi dopasowują się do ciała dziecka w każdej sytuacji. Oddychalność pieluszki daje poczucie komfortu i chroni delikatną skórę dziecka przed odparzeniami.

Naszą pieluszkę wyposażyliśmy w specjalną zieloną włókninę rozprowadzającą MAGIC GREEN. Powoduje ona przyspieszenie rozprowadzania cieczy we wkładzie chłonącym, zapewniając maluchom poczucie suchości.

Kolorowe paski frontowe z zabawnymi obrazkami pomagają rozwijać wyobraźnię dziecka. Są one ułożone symetrycznie po obu stronach logo Happy, co ułatwia prawidłowe zapięcie rzepów
(30kB)
Rozmiar Maxi rekomendowany jest dla niemowląt o wadze od 8 do 18 kilogramów. Budowę pieluszki wzbogacono o dodatkowy element elastyczny podnoszący komfort używania przez dziecko, które samodzielnie siedzi i uczy się poruszać. Są to elastyczne szerokie rzepy, które doskonale współpracują z pozostałymi elementami utrzymującymi pieluszkę na ciele dziecka: z elastycznymi ściągaczami taliowymi oraz kolorowymi elastycznymi falbankami. Anatomiczny kształt pieluszki zapewnia maluchowi swobodę ruchów.

Aby zapewnić jak najlepsze rozprowadzenie cieczy po wkładzie chłonącym pieluszki opracowaliśmy specjalną zieloną włókninę dystrybucyjną MAGIC GREEN. Zastosowanie jej na pieluszce pozwala na szybsze rozprowadzenie moczu w dalsze partie wkładu chłonnego i tym samym większe poczucie suchości u malucha.

Zmiana pieluszki nie jest zawsze łatwą czynnością - dziecko musi cierpliwie wytrzymać na przewijaku i tolerować czynności pielęgnacyjne. Wesołe opowieści snute wokół „małych bohaterów" z pasków frontowych pozwalają odwrócić uwagę dziecka od przewijania.

Pieluszka zmieniona - można wracać do zabawy. Pieluszka Bella Baby Happy Maxi dzięki wysokiej chłonności, oddychalności, utrzymywaniu zawartości na miejscu sprawdza się doskonale nawet podczas bardzo aktywnych zabaw i długich spacerów.
(30kB)
Maxi Plus to rozmiar znakomicie pasujący na dzieci, dla których pieluszki Maxi są zbyt ciasne. Odpowiedni jest dla dzieci o wadze 9-20 kg. Są to smyki, które doskonale już potrafią się dostać w każde interesujące je miejsce raczkując, a nawet stawiając pierwsze kroki. Dlatego właśnie pieluszki w rozmiarze Maxi Plus wyposażone są w elastyczne, ułatwiające swobodę ruchów elementy: rzepy, ściągacze taliowe oraz falbanki. Wygodę zapewnia ponadto ich anatomiczny kształt.

Aby zapewnić maluchom poczucie suchości, zastosowaliśmy specjalną zieloną włókninę o nazwie MAGIC GREEN. Przyspiesza ona rozprowadzanie cieczy po wkładzie chłonnym, dzięki czemu wilgoć nie ma długiego kontaktu ze skórą dziecka.

Wysoka chłonność pieluszki oraz jej oddychalność sprawiają, że pozwala ona zarówno na aktywny, pełen radości dzień jak i spokojnie przespaną noc.
(30kB)
Pieluszka dla odkrywców świata, którym nic nie umknie, nie pozostanie niedotknięte i niedogonione. Komfortowo ubiorą ją dzieci o wadze od 12 do 25 kg. Wielkość pieluszki połączona z dużym poziomem chłonności i oddychalnością powoduje, że zabawom nie ma końca, a powrót ze spaceru, czy pobudka poranna nie kojarzą się z przemoczonymi ciuszkami.

Aby zadbać o właściwe dopasowanie pieluszki do ciała dziecka w tym rozmiarze również zastosowano elastyczne rzepy, ściągacze taliowe i kolorowe elastyczne falbanki. Komfort dziecka zapewnia również anatomiczny kształt pieluszki.

Naszą pieluszkę wyposażyliśmy w specjalną zieloną włókninę rozprowadzającą wilgoć - MAGIC GREEN. Powoduje ona przyspieszenie rozprowadzania cieczy we wkładzie chłonącym, zapewniając maluchom poczucie suchości.

Prawidłowe zapięcie pieluszki umożliwia symetryczny układ logo i kolorowych obrazków na pasku frontowym.
(30kB)
Junior Extra to pieluszki rekomendowane dla dzieci o wadze powyżej 16 kg i mocnej budowie ciała. Oddychalność pieluszki zapewnia komfort skórze malca. Dzięki wysokiej chłonności pieluszka jest niezawodna, a jej anatomiczny kształt pozwala na wygodne stawianie dziecięcych kroczków. Swobodę ruchów zapewniają również elastyczne elementy: rzepy, ściągacze taliowe oraz podwójne falbanki.

Pieluszki Junior Extra wyposażone są w specjalną warstwę dystrybucyjną MAGIC GREEN. Jest to zielona włóknina, której zadaniem jest błyskawiczne rozprowadzenie wilgoci po powierzchni pieluszki.

Symetryczny układ logo i kolorowych obrazków na pasku frontowym ułatwia prawidłowe zapięcie pieluszki.
design by eProgram.pl 2009

Na stronie www.pieluchomajtki.pl i stronach partnerskich są wykorzystywane pliki cookies. Stosujemy je w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszej strony (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych).
Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej (zobacz jak zmienić te ustawienia).